3 aylık evli Vildan Kalender Artan Kartal’daki evinde ölü bulundu

0
2829

Kadıköy’deki özel bir hastanede anestezi teknikeri olarak görev yapan, daha önce moda ve ses yarışmasına katıldığı öğrenilen 25 yaşındaki Vildan Kalender Artan intihar mı etti, öldürüldü mü?

Yakınları ve onu tanıyanları 2. versiyonu ileri sürüyorlar

Kartal'da 3 aylık evli kadın intihar etti

 Kadıköy‘deki özel bir hastanede anestezi teknikeri olarak görev yapan, daha önce moda ve ses yarışmasına katıldığı öğrenilen 25 yaşındaki Vildan Kalender Artan Kartal‘daki evinde intihar ettiği haberi medyaya yansıyan kadının ölümünde ilginç noktalar. Yeni evliler aşırı geçimsizlik yaşıyorlarmış. Kocasının her gece geç saatlerinde eve gelmesinden rahatsız olan Vildan Kalender yakınlarına onun dengesizliğinden şikayet etmiş. İntihar olayı baş veren  dairede  perdelerinin yerlere indirilmesi, ortalığın dağınık olması intihar olayının altından kadın cinayetinin çıkacağını söylemeye esas veriyor. vil1vil3
Henüz 3 aylık evli olan genç kadının intihar nedeni araştırılıyor.

KENDİNİ İPLE ASTI

Olay, Uğur Mumcu Mahallesi, Yunus Emre Caddesi üzerindeki Terkos Sitesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Özel Kadıköy Şifa Hastanesi’nde çalışan 25 yaşındaki Vildan Kalender Artan’ın eşi Buğrahan Artan sabaha karşı saat 05.00’te uyandı.

Eşinin yanında olmadığını fark eden Buğrahan Artan, salona geçtiğinde Vildan Kalender Artan’ın kendini iple asarak intihar ettiğini gördü. Artan, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Ancak olay yerine gelen ekipler anestezi teknikeri genç kadının hayatını kaybettiğini tespit etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.