Aksaray’da ikinci cinsel organ ve boğazı kesilmesi vahşeti

0
1152

Aksaray’da 26 yaşındaki evli Kadir Çekiç, dün yol kenarında cinsel organı ve boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu. Bugünde çöplük alanda 21 yaşındaki İmdat Tayfur Doğan, aynı şekilde ölü olarak bulundu. Doğan’ın sol bacağına ise kalemle ‘Namus için’ yazısı olması dikkat çekti

Dün Laleli Mahallesi’nde Mehmetçik İlkokulu Yolu’nda, çevredekiler kanlar içinde yolun kenarında bir kişinin yattığını gördü. Ardından polis ve sağlık görevlilerine haber verdi. Olay yerine gelen polis, yerde yatan kişinin bir süt fabrikasında çalışan evli Kadir Çekiç’in olduğunu ve boğazından kesilerek öldürüldüğünü belirledi. Çekiç’in cesedi otopsi yapılmak üzere Aksaray Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Yapılan otopsisinde ise cinsel organının kesildiği ortaya çıktı.

BUGÜNDE İKİNCİ VAHŞET
Aksaray’da bugünde aynı şekilde ikinci bir vahşet yaşandı. Tuzlusu Bölgesi’ndeki çöplük alana moloz döken bir kamyon şoförü bir köpeğin, bir insan bedenini parçaladığını fark edip, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, köpeği güçlükle cesedin başından uzaklaştırdı. Ardından yapılan incelemede cesedin cinsel organı ve boğazından kesilmiş olduğu ve isminin de İmdat Tayfur Doğan olduğu belirlendi. Doğan’ın sol bacağında ise kalemle ‘Namus için’ yazısı bulunması dikkat çekti.

Polis, dün ölü olarak bulunan Çekiç ile aynı şekilde öldürülmüş olarak bugün bulunan Doğan’ın, cinsel organlarının cesedin yanında olmaması ve öldürülüş şekillerinin aynı olması üzerine iki cinayetinde seri ve birbiriyle bağlantısı olduğu üzerinde duruyor. İki cesedin de şehrin birbirine uzak iki farklı noktalarında bulunması dikkat çekti.

Polis, iki kişiyi öldüren kişi veya kişilerin kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.

DHA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.