ANKARA’da eşi, kızı ve oğlunu öldürüp iki kızını da yaraladıktan sonra intihar eden Ahmet Canal’ın (55), ailesini katletmesinin detayları ortaya çıktı

0
1113

    • can1Güvenlik birimlerinden edinilen bilgiye göre, bir kargo şirketinde işçi olarak çalışan Canal, önceki akşam işten evine geldiğinde posta kutusunda, en küçük kızı Aliye’nin (18) Bodrum’da tacize uğradığını dair dava kâğıdını gördü. Olayın 3 yıldır kendisinden saklamasına sinirlenen Canal, ailesini salonda topladı ve rasgele ateş etti. İlk ateşte eşi Pembe (45) salonun ortasında hayatını kaybetti. Canal, oğlu Cihat’ı (21) kapı girişinde, kızı Aliye’yi ise kaçtığı odada vurarak öldürdü. Diğer 20 ve 24 yaşındaki diğer iki kızını da yaralayan baba intihar etti. 2 şarjör kullanarak katliam yapan babanın evinde 18 boş kovan bulundu.

Ahmet Canal’ın ailesine daha önce de şiddet uyguladığı, bu nedenle ailenin 3 kez karakola giderek şikâyette bulunduğu öğrenildi. Evden uzaklaştırılma cezası da alan Ahmet Canal’ın, 3 ay önce ailesiyle tekrar barıştığı ve evine döndüğü de ortaya çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.