ATATÜRK HAVALİMANINDA BOMBA PATLADI

0
1572

 ATATÜRK HAVALİMANINDA BOMBA PATLADI

Atatürk Havalimanında bomba patladığı iddia ediliyor. İddialara göre Atatürk havalimanıdışlarlar gidiş terminalinde patlama oldu. Çok sayıda yaralı olduğu belirtiliyor.

Hava alanında silah sesleri duyulduğu bilgisi geliyor.

Patlamaların sebebinin iki canlı bomba olduğu iddia edilyor.

Güvenlik nedeniyle, havalimanı yönüne giden metro seferleri Yenibosna durağında son buluyor.

ABD UYARMIŞTI:

ABD Dışişleri Bakanlığı, Amerikan vatandaşlarının Türkiye’ye seyahat konusunda daha önce yayımladığı “dikkatli olun” uyarısını yineledi.

Açıklamada, Amerikan vatandaşlarından terör saldırıları ve bazı terör gruplarının tehditleri nedeniyle Türkiye’deki seyahatleri sırasında dikkatli olmaları istendi. Son uyarının 29 Mart’ta yapılanın yerine geçeceği kaydedilen açıklamada, turistlerin yerli ve yabancı terör grupları tarafından açıkça hedef alındığı belirtildi.

Açıklamada, Amerikalı kamu görevlilerinin Hatay, Kilis, Gaziantep, Şanlıurfa, Şırnak, Diyarbakır, Van, Siirt, Muş, Mardin, Batman, Bingöl, Tunceli, Hakkari, Bitlis ve Elazığ’a yapacağı seyahatlerle ilgili kısıtlamaların devam ettiği bildirildi.

http://www.yeniyon.tv/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.