Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Hakkari’nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit düşen askerler için taziye mesajı yayınladı.

0
1330

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Hakkari’nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit düşen askerler için taziye mesajı yayınladı. ilham1

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit düşen askerler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a taziye mesajı gönderdi.
İlham Aliyev, Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı’nın resmi internet sitesinde yayımlanan ve “Aziz gardaşım” diye başlayan mesajında, Dağlıca’daki terör saldırısında Türk askerlerinin şehit olması ve yaralanması haberinden son derece üzüntü duyduğunu bildirdi.
Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev mesajında, “Türk halkı emin olsun ki bu terör olaylarını gerçekleştiren hiçbir zaman çirkin amaçlarına ulaşamayacaktır. Bu facia nedeniyle size, şehit askerlerin ailelerine ve yakınlarına, kardeş Türk halkına kendi adıma ve Azerbaycan halkı adına taziye dileklerimi sunuyor, yaralılara acil şifalar diliyorum. Allah rahmet eylesin.” sözlerine yer verdi.

Kaynak: HaberAzerbaycan.com 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.