Doğuş, Erdoğan’a albüm hediye etti

0
1258

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’ya gitmek üzere bulunduğu İstanbul Atatürk Havalimanı’na şarkıcı Doğuş’u davet etti. Doğuş “Onu çok seviyorum. Bir dünya lideri, bizim her şeyimiz” dedi

Pop müziğin sevilen sanatçısı Doğuş, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti üzerine, İstanbul Atatürk Havalimanı’na giderek, yeni çıkan albümünü kendisine hediye etti. “Aklında Bulunsun” isimli albümü dikkatle inceleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sanatçıyı tebrik ederek “Albüm hayırlı uğurlu olsun, dinleyeceğim, yolun açık olsun” dedi. Kısa sohbetin ardından Sayın Erdoğan Ankara’ya seyahat etmek üzere Havalimanından ayrıldı.

BİZ ONU ESKİDEN SEVDİK
Doğuş, buluşma hakkında özel konuşmaları buradan söylemek ayıp olur diyerek düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Sayın Cumhurbaşkanımızı ben belediye başkanı iken tanıyorum. 1997 yılında maraton koşusunda bana plaketimi vermişti. Yani biz şimdi onun yanında olmadık. Kendisini kalben ve çok eskiden beri yanındayız. Onu çok seviyorum. O da zaten kimin kendisini ne kadar sevdiğini ve niçin yanında olduğunu her şeyin çok iyi farkında. O dünya lideri, her şeyimiz bizim. Rabbim ona sağlık, başarılarının devamını nasip etsin” dedi.

‘KARİYERİMİN EN İYİSİ’
İlk albümünü 1997’de çıkaran Doğuş’un 20 yıllık kariyerindeki 18. albümü “Aklında Bulunsun”da sözü ve müziği kendisine ait 9 ve 2 tane de versiyon olmak üzere toplam 11 şarkı bulunuyor. Doğuş albümü için ise, “Çok sağlam bir albümle sevenlerimin karşısındayım. Bu albüm, müzik kariyerimin en iyisi.” diyerek iddialı konuştu. Şarkıcı, “Cumhurbaşkanımız Karadenizli, kendisi için bir tane Karadeniz türküsü yazdım. Çok damar değil, daha otantik. ‘Beni de al yanına, burada darlanıyorum. Zaten ölmeyecek miyiz, ha bugün ha yarın’ diye sözleri” dedi.(SABAH)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.