Erdoğan’dan Abdullah Gül’ün yüzüne çok ağır sözler

0
2989

 

1 Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün dış politika danışmanı ve Kerkük Vakfı Başkanı Erşad Hürmüzlü, Irak ve Suriye’de Türkmen temizliği yapıldığını söyledi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, engellilere ve ailelerine iftar yemeği verdi. İftara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hüseyin Erdemir, Genel Sekreter Yardımcısı Oğuzhan Özen ve Kadın, Çocuk ve Engelli Hizmetleri Şube Müdür Vekili Hale Kargın Kaynak katıldı.
Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel iftar yemeklerinin ikincisi engellilere ve ailelerine verildi. İftar yemeğine, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hüseyin Erdemir, Genel Sekreter Yardımcısı Oğuzhan Özen ile Kadın, Çocuk ve Engelli Hizmetleri Şube Müdür Vekili Hale Kargın Kaynak katıldı.

Erdoğan’dan Abdullah Gül’ün yüzüne çok ağır sözler

 

 

oda2Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin dış politikasını eleştiren Abdullah Gül’e sert çıkarak “kuru sıkı göndermelerle bu işler olmuyor” dedi.

İstanbul Dostluk Derneği tarafından düzenlenen iftar programında Erdoğan’dan önce sahneye çıkan Gül, Türkiye’nin dış politikasını eleştirerek bu politikaların bir daha gözden geçirilmesi gerektiğini söyledi.

Gül’ün hemen ardından kürsüye çıkan Tayyip Erdoğan ise Gül’ün yüzüne, “İhanet edenler, hırsına yenik düşenler, korkanlar, egolarının kurbanı olanlar çıktı. Onları oldukları yerde bırakıp yolumuza devam ettik.” İfadelerini kullandı.

Yunanistan örneğini verenlere de yüklenen Erdoğan, “komşumuzda olan olaylar çok manidardır. Hatta onları örnek almak suretiyle hatta onları mitinglerine getirebilme anlayışıyla onlardan medet umanlar oldu. Devlet anlayışı bu değildir. Devlette devamlılık esastır. Kuru sıkı gönderme yapmakla bu işler olmuyor.” dedi.

İstanbul Dostluk Derneği tarafından düzenlenen iftar programına Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan katıldı.

İftar yemeği sonrası kürsüye önce Abdullah Gül çıktı.

Türkiye’nin dış politikasını eleştiren Gül, “Mısır’dan Libya’ya ilişkilerimizi geliştirmeliyiz, tekrar Türkiye’nin ilham olacağı bir duruma gelmeliyiz. Ortadoğu politikamızı gözden geçirmekte fayda var” dedi.

VE ERDOĞAN SAHNEDE

 

 

‘İHANET EDENLER, HIRSINA YENİK DÜŞENLER…’

 

KURU SIKI GÖNDERME YAPMAKLA OLMUYOR

 

GÜL NE DEMİŞTİ?  Yazını tam olarak bu linkten okuyun:
oda1
http://odatv.com/n.php?n=erdogandan-abdullah-gulun-yuzune-cok-agir-sozler-1107151200

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.