Karaman’daki cinsel taciz skandalında iğrenç detaylar

0
2000

Kız öğrencisine cinsel tacizle suçlanan Karaman İrfan Atasever Anadolu Lisesi’nde görevli müdür yardımcısının facebook paylaşımları da dikkat çekti.

Karaman İrfan Atasever Anadolu Lisesi’nde okulun müdür yardımcısı M.Ç. kızının da arkadaşı olan lise 11′inci sınıf öğrencisi genç kıza cinsel tacizde bulunmakla suçlandı. İğrenç olay, genç kızın müdür yardımcısıyla konuşmalarını kayda almasıyla ortaya çıktı. Önce suçlamaları reddeden M.Ç, ses kayıtlarını dinleyince “oral seksli konuşmayı” itiraf etmek zorunda kaldı. Evli olan ve uzun süredir söz konusu okulda görevli olduğu ortaya çıkan M.Ç’nin facebook paylaşımları da dikkat çekti.

 

Karaman ikinci cinsel taciz olayı ile çalkalanıyor.

Karaman, Ensar Vakfı’nda görevli öğretmenin, en az 10 öğrenciye tecavüz ettiği iddiasıyla çalkalanırken ikinci bir iğrenç olay daha yaşandı. 11′inci sınıf öğrencisi Ş.B.’nin  24 Mart’ta polise başvurmasıyla ortaya çıkan skandal Karaman İrfan Atasever Lisesi’nde meydana geldi.  İddialara göre; Ş.B’nin şikayeti üzerine gözaltına alınan Eğitim Bir Sen Üyesi Okul Müdür Yardımcısı  M.Ç. öğrencisi Ş.B. ile arasında bir yıldır cinsel içerikli sohbetler geçtiğini önce yalanladı ardından genç kızın söz konusu ses kayıtlarını ortaya çıkarması üzerine ise itiraf etti.

Söz konusu kayıtlarda M.Ç.’nin öğrencisine “oral seks istiyor musun?” diye sorduğu ve cinsel içerikli sohbet ettiği ortaya çıktı.

M.Ç’nin facebook hesabından “ahlak versi” verdiği ortaya çıktı.

HEM AHLAK DERSİ VERMİŞ HEM +18′LİK PAYLAŞIMLARDA BULUNMUŞ!

Öğrencisine cinsel tacizde bulunduğu itiraf eden M.Ç’nin facebook hesabındaki “çelişkili” paylaşımları da dikkat çekti. Öğrencisine cinsel tacizle suçlanan M.Ç’nin takipçilerine “Bunca yıl kızlarınıza sahip çıkın kötü yola düşmesin dendi. Yanlıştı oğullarınıza sahip çıkın denmeliydi. Kızların hayatını karartan kim mi? Çapkın oğlum, aslan oğlum, elinin kiri diye destekleyen ailelerin oğullarıdır, Oğullarınıza sahip çıkın! Adam gibi adam yetiştirin başkasının namusunda, hayatında, bedeninde gözü olmayan…” diye ‘ahlak’ dersi verdiği gözlendi.

M.Ç’nin bir başka paylaşımında ise +18′lik bir karikatüre yer vermesi dikkat çekti.

ÖĞRETMEN SERBEST

İfadesi alınan öğretmen serbest bırakılırken savcılık olayla ilgili olarak soruşturma başlatı.

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/karamandaki-cinsel-taciz-skandalinda-igrenc-detaylar-1158289/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.