Şahin görünümlü BMW!

0
1397

‘Çocuğum gibi seviyorum’ dediği Şahin marka otomobiline BMW motoru taktıran genç, saatte 240 kilometre hız yapıp bunu sosyal medyada paylaşınca polisler tarafından yakalandı!

Bursa’da, Şahin marka aracıyla gerçekleştirdiği tehlikeli gösterileri sosyal paylaşım sitesinde yayınlayan genç, kendisini takibe alan polis tarafından, aracıyla gezinti yaparken yakalandı. Tanju Akdoğan (25)  adlı genci durduran polis ekipleri, aracın kaputunu açtığında BMW marka motorla karşılaştı.

SAATTE 240 YAPTI, 81 İLDE ARANMAYA BAŞLADI

Şaşkınlığını gizleyemeyen polis ekipleri, gencin aracına ve ehliyetine el koydu. Sosyal medyadaki videoları sebebiyle 81 ilde yaklaşık 5 aydan bu yana aranan otomobilin, MOBESE kameralarına 240 kilometre hızla yakalandığı öğrenildi.

‘ARACIMA, EHLİYETİME EL KOYDULAR, CEZA KESTİLER AMA MUTLUYUM’

Aydoğan, “Aracıma ve ehliyetime el koydular. Bununla birlikte bana ceza yazdılar ama mutluyum, yanlış bir şey yapmadım. Anneler çocuklarını nasıl severse, ben de aracımı öyle seviyorum. Onun için böyle bir şey yaptım” dedi.

‘İHBAR EDENLERE TEPKİ GÖSTERDİ’

Ayrıca genç sosyal paylaşım sitesinde kendini ihbar edenlere tepki göstererek, “Aracımı ihbar üzerine insanların hayatına tehlikeye düşürmekten, yasal işlem yapıldı. Motordan bağlandı ve ehliyetime 2 ay el konuldu. Kimsenin hayatını tehlikeye düşürmedim. Şerit sayarak, TIR’da çalışarak alın terim ile yaptım. Torba tutarak değil. Şikayet edene küfür etmek bana yakışmaz” diye konuştu.

http://www.posta.com.tr/turkiye/HaberDetay/Sahin-gorunumlu-BMW-.htm?ArticleID=324305

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.