Tatlıses, ayakta durmakta güçlük çekti.

0
2135
DÜN SABAH SAATLERİNDE VEFAT EDEN SEZEN AKSU’NUN 91 YAŞINDAKİ ANNESİ ŞEHRİBAN YILDIRIM, BUGÜN İZMİR’DEN EBEDİYETE UĞURLANDI. SEZEN AKSU’YU ACI GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKMAYAN ONLARCA SANATÇI CENAZE TÖRENİNE AKIN ETTİ. (CEREN ATMACA - ERAY ARPAŞİN - HALİL KARAHAN - SİNAN YENİÇERİ/İZMİR-İHA)

Sezen Aksu’nun annesinin cenazesine katılan İbrahim Tatlıses, ayakta durmakta güçlük çekti. kendisine getirilen sandalyede oturan Tatlıses’in bu hali sevenleri üzdü.

Saldırıya uğradıktan sonra göz önünde bulunmamaya özen gösteren İbrahim Tatlıses, dün Sezen Aksu‘nun annesinin cenazesine katılarak ünlü sanatçıyı acı gününde yalnız bırakmadı. Bir ara Sezen Aksu’nun kendisine sarılarak hüngür hüngür ağlaması karşısında bir hayli duygulandığı gözlenen Tatlıses ayakta durmakta zorlandı.

SANDALYEYE OTURDU
Başta Bülent Ersoy olmak üzere cenazeye gelen isimlerin yakından ilgilendiği Tatlıses, taziye dileklerini ilettikten sonra kendisi için getirilen sandalyeye oturdu. İmparator lakaplı şarkıcının bir an evvel sağlığına kavuşmasını bekleyen sevenleri bu durumu karşısında bir hayli üzüldü. (Aksam)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.