Ümit Özdağ Diyarbakır’da

0
1498

“ MHP Genel Başkan adayı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, MHP Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, Prof. Dr. Özcan Yeniçeri ve araştırmacı gazeteci Vedat Yenerer’den oluşan heyet Diyarbakır’da incelemelere ve ziyaretlere başladılar. „

VALİ HÜSEYİN AKSOY’U ZİYARET

MHP Genel Başkan adayı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, MHP Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, Prof. Dr. Özcan Yeniçeri ve araştırmacı gazeteci Vedat Yenerer’den oluşan heyet Diyarbakır’da incelemelere ve ziyaretlere başladılar. Heyet güvenlik güçleri tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı. Bu kapsamda öncelikle MHP Diyarbakır Eski İl Başkanı Aziz Doğan ile birlikte Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret ettiler.

EMNİYET MÜDÜRÜ HÜSEYİN TAŞDAN’I ZİYARET

MHP Genel Başkan adayı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın, beraberindeki heyet ile birlikte Diyarbakır Emniyet Müdürü Hüseyin Taşdan’ı ziyaret etti.

Diyarbakır Emniyet Müdürü Hüseyin Taşdan, Ümit Özdağ ve beraberindeki heyete bilgi verdi. Taşdan: “Şimdiye kadar 286 teröristin ele geçirildiğini ve bugün teröristlerin gömerek sakladığı cesetlere yönelik yeni çalışmaların başlatıldığını” söyledi. Heyet, teröristlerin döşediği mayınların temizliği ve terörle mücadele ile ilgili bilgi aldı.

PKK’LI TERÖRİSTLERİN SALDIRDIĞI LİCE MERMER KARAKOLU’NU ZİYARET

Prof. Dr. Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet Diyarbakır Emniyet Müdürü ile birlikte Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Özdağ Özel Harekatçı polislerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nden ayrılan Özdağ ve beraberindeki heyet, PKK’nın baskın düzenlediği ve 3 şehit verdiğimiz Lice yakınlarındaki Mermer Karakolu’nu ziyaret etti.Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın Diyarbakır Özel Harekat şubesi ziyaretinden ile ilgili görsel sonucu

GÜNEYDOĞU KORUCULAR FEDERASYONU ZİYARETİ

Prof. Dr. Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet Güneydoğu Korucular Konfederasyonu başkanı Seyithan Karadağ başta olmak üzere Şırnak, Cizre, Diyarbakır ve Mardin’den gelen korucuları ziyaret etti.

Özdağ burada yapmış olduğu konuşmada, “Sizlere Geçici Köy Korucu diyarlar, ancak Güneydoğu’da herkes geçici sizler gerçeksiniz. Sizler benim ve Türk Milletinin gözünde bu vatanın cesur savaşçılarısınız” dedi.

ASKERİ HASTANE ZİYARETİ

Prof. Dr. Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet askeri hastaneyi ziyaret ederek askeri hastane başhekimi ve yardımcısıyla görüştükten sonra, yaralılara moral ziyaretinde bulundu…

Haber: Alpaydın Eroğlu(Haberiniz.com.tr)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.