Askerlerin Zehirlenmesinin Altından Bakın Kim Çıktı

0
17096

 

”PKK  Sizi Tükürüğü İle Boğar” Diyen HDP Millet Vekili Abdullah Zeydan Askeriyeye Su Satışını Yapıyormuş

 

Çok şaşıracağınız bir olay diye bu bilgileri sosyal paylaşım sitesinde yayınlayan Fb aktivisti:   ”Abdullah ZEYDAN tanıdık geldi mi hani şu ”PKK SİZİ TÜKÜRÜĞÜ İLE BOĞAR DİYEN HDP M.VEKİLİ” ”ZEYSU” nun sahibi bu kişi şuan  Hakkari Yüksekova bölgesinde ki tüm askeri birliklere su satışlarını yapan kişi.! ” yazarak uyarıda bulunmuş. Daha sonra

ASKERLER NEDEN ZEHİRLENİYOR ve ZEHİRLENMEK İSTENİYOR?

diye sual eden  BBP İstanbul il  basın sorumlusu  Bünyemin Erdemir: ”Hakkari 34. Hudut Tümen Komutanlığı’na bağlı Derecik Alay Komutanlığı, Başkaya üst Bölgesi başta olmak üzere bölgedeki üst bölgelerde görev yapan askeri birliklere tarihleri geçmiş yiyecekler  satılıyor. ” yazarak Fb sayfasında ürünlerin resmini paylaşmış. Bünyemin Erdemir: ”Bu ürünler iki gün önce üst ve bölgelerine ve kışlalara dağıtıldı, kiminin son kullanma tarihine 2-3 gün var kimin geçmiş tarihi, askeriyedeki zehirlenme olayları sanırım bundan kaynaklanıyor ve bu olay Manisa’daki kışla zehirlenmesi ile eşleşiyor.! ” notunu düşmüş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.