GÜLBEN ERGEN VE ERHAN ÇELİK RESMEN BOŞANDI!

0
1844

Boşanacaklarını daha önce açıklayan ama ‘Acaba geri döner mi?’ sorusunu her daim akıllara getiren Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti anlaşmalı olarak boşandı. Ünlü çiftin 2 yıl süren evliliği, bu sabah görülen dava ile tek celsede bitti.

#

Boşanacaklarını açıklayan ama hep ‘Acaba geri döner mi?’ sorusunu her daim akıllara getiren Gülben Ergen ve Erhan Çelik  anlaşmalı olarak boşandı. Çift birbirinden nafaka talep etmedi.
ERHAN ÇELİK, GAZETECİLERİN “ÜÇÜNCÜ ŞAHIS YÜZÜNDEN Mİ BİTTİ” SORUSUNA İMALI BİR CEVAP VERDİ!..
Ortaköy’de görüntülen Erhan Çelik basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İşte Çelik’in kafaları karıştıran o sözleri;
İHANETİ İMA ETTİ
Uzun süre magazin figürü olmasına rağmen soruların hepsini “Magazinle anılmak istemiyorum” diyerek karşılıksız bırakan Erhan Çelik, “İhanet haberleri çıktı. Biz iki tarafa da böyle bir şey konduramadık. Boşanmaya sebep olan üçüncü bir şahıs var mı?’ sorusuna ise sessiz kalmadı. Erhan Çelik, “Gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir alışkanlığı ve güzel bir tarafı var. Zaten zaman her şeyi herkese gösteriyor’ diyerek kafaları karıştırdı. Çelik, yeniden barışmanın olmayacağını da sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.