İSTANBUL İTFAİYESİ AVRUPA’DA MADALYALARI TOPLUYOR

0
1451

Yazı karakterleri büyütmek için tıklayın !
İstanbul İtfaiyesi, İspanya’da devam eden Avrupa Polis ve İtfaiye Oyunları’na damgasını vurdu. Türkiye’yi temsil eden itfaiyecilerimiz ikinci günün sonunda; 11 altın, 10 gümüş ve 16 bronz madalya ile toplam 37 madalya kazandı.
 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, İspanya’da düzenlenen 6. Avrupa Polis ve İtfaiye Oyunları’nda fırtına gibi esiyor. İspanya’nın Huelva şehrinde devam eden Avrupa Oyunları’nda Türkiye’yi temsil eden İstanbul İtfaiyesi, 27 itfaiyeci ile 23 branşta madalya için yarışıyor.

Dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan ve 25 ülkeden yaklaşık 5000 polis ve itfaiyecinin mücadele ettiği Avrupa Oyunları’nda ikinci günün sonunda İstanbul İtfaiyesi madalyaları toplamaya devam etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiyecileri ikinci günün sonunda çıktığı 14 branş mücadelesinde 11 Altın, 10 Gümüş ve 16 Bronz madalya ile toplam 37 kazanma başarısı gösterdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.