SEDA AKGÜL’ÜN ZAYIFLAMA YALANI İFŞA OLDU!

0
14883

NASIL HIZLICA 25 KİLO VERDİ

Son 1 aydır herkes Seda Akgül’ün nasıl kolayca zayıfladığını tartışıp dururken çok farklı iddialar ortaya atıldı. Mide küçültme ameliyatı olduğunu iddia edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazlayken Seda Akgül canlı yayında et yiyerek bu iddiaların doğru olmadığını kanıtladı. Uzman profesörlerin de her zaman belirttiği gibi mide ameliyatı geçiren hastalar kesinlikle et tüketemiyor.

İyi de o zaman Seda Akgül nasıl bu kadar zayıfladı? Eski hali ile karşılaştırdığımızda, ortaya insan üstü bir çaba koymuş gibi görünüyor. Katıldığı TV programlarında Seda Akgül özetle şunları söylüyor;

“Kendimi Seksi Hissetmeme Rağmen Bunu İfade Edemiyordum”

“Kilolu olmak gerçekten hayatımı zor şartlarda sürdürmeme neden oluyordu. Yaşam alanım her yönden kısıtlanmış gibi hissediyordum. Oturduğum yerden kalkmak istemiyor adeta koltuğa yapışıyordum. Mutfakta güzel bir akşam yemeği hazırlamak için bile yeterli enerjim yoktu.En kötüsü de kendimi çok güzel bulmama ve seksi hissetmeme rağmen bu duygularımı ifade edecek şekilde giyinemiyordum. Çünkü o göbekli ve kocaman kalçalarla kendimi komik duruma düşürmekten çekiniyordum.

Duygularımı yaşayamamak , içimde yaşattığım gerçek kadını dışarı vuramamak beni ruhsal olarak olumsuz etkiledi. Daha da fazla yemeye başladım. Özür dilerim ama adeta duba gibi oldum. Bu durum kariyerime bile olumsuz etki etmeye başladı. Acaba gelecek sezon bu kadar kilolu bir sunucu isterler mi, acaba işimi kaybedecek miyim diye endişe duymaya başladım.

Kesinlikle kilo vermeliydim ve hayatımı olumsuz etkileyen bu fazlalıklardan kurtulmalıydım ancak en ufak bir umudum yoktu.Çünkü tüm denemelerim başarısızlıkla sonuçlanmıştı ve artık denemekten vazgeçmiştim.”

Umutsuz Vakayken Nasıl Bir Prensese Dönüştü?

Seda Akgül bu kadar umutsuz bir durumdayken ne oldu da bir anda karşımıza dünyalar güzeli bir prenses gibi çıkıverdi? Sanki iyilik perisi almış eline sihirli değneğini ve dokunmuştu Seda Hanım’a.

Seda Akgül’ün verdiği röportajdan ve açıklamalardan tatmin olmadım ve bir gazeteci iç güdüsü ile konuyu araştırmaya karar verdim. Bunun için öncelikle Seda’nın yakın çevresindeki iş arkadaşları ve dostları ile görüşmeye başladım. Herkese aynı soruyu soruyordum ama aldığım cevaplar beni hiç tatmin etmiyordu. En yakın arkadaşları bile “bir anda karşımıza manken gibi çıkıverdi nasıl oldu anlamadık” diye cevaplıyorlardı beni. Belli ki Seda Hanım nasıl kolayca zayıfladığını çevresinden saklamayı tercih etmişti.

Nasıl Kolayca Zayıfladığını Neden Saklamayı Tercih Etti?

Bu sırada bir gece vakti uyumak üzere yatağıma uzanmış Orhan Pamuk’un yeni romanına göz gezdirirken cep telefonum çalmaya başladı. Kim bu “densiz” bu saatte derken çok kibar bir hanım “iyi geceler Dila Hanım, bu saatte aradığım için özür dilerim,Seda’nın nasıl zayıfladığını araştırdığınızı öğrendim, bu konuda derin bilgim var ve size anlatmak isterim” dedi. Ertesi gün Nişantaşı Celines Cafe’de buluşmak üzere sözleştik.

Cafede buluştuk , çok alımlı ve zarif bir hanımdı. O da Seda’nın yaşlarında ve en az onun kadar güzeldi. İncecik vücudu ve kadınsı hatları ile uzaktan gören daha 18 yaşında bir kız olduğunu sanabilirdi. Daha ben bir şey sormadan bana “Dila Hanım size her şeyi anlatacağım ama adımın kesinlikle gizli kalması şartı ile.” dedi. Bu şartını kabul ettim ve bildiklerini anlatmasını rica ettim.

Gizemli Zarif Hanım Herşeyi İtiraf Etti

“New York’da yaşıyorum.Bundan 3 ay öncesine kadar 1.60 boyunda 96 kilo bir kadındım.Şişman biri olarak yaşamaktan bıkmıştım ama zayıflamam da mümkün olmuyordu. Tiroid hastalığımda zaten zor olan zayıflamamı daha da imkansız hale getiriyordu. Aile dostumuz ve diyetisyenim Dr. Jeffrey Blumberg’e gitmeye karar verdim. İyi ki de vermişim. Diyetisyenim bana insanların zayıflamasını kolaylaştıran yeni bir ürün üzerinde çalıştığını ve ürünün klinik test aşamasında olduğunu, eğer istersem bu testlere benim de katılabileceğimi söyledi. Tüm zayıflama denemelerinde başarısız olmuş biri olarak bu teklifi hemen kabul ettim.

Teste katılacak deneklerin tümü 1 ay boyunca dış toplumdan soyutlanmış bir şekilde New Jersey’deki bir klinikte yaşayacaktı. Bunun farklı ve eğlenceli bir deneyim olacağını düşündüm. 1 ay boyunca istediğimiz her şeyi istediğimiz kadar yiyebilecektik. Tek şartları her öğünden önce belirlenen dozda doğal zayıflama ürününü içmemizdi. Ayrıca bizden ürünü kullandıktan sonra hissettiğimiz şeyleri not almamızı ve rapor etmemizi de istediler.

3 Ay Öncesine Kadar 1.60 Boyunda 96 Kilo Bir Kadındım

Test edilen ürün tablet şeklinde ve suda eritilerek içilen bir üründü. Tadı kokusu çok güzeldi. Her öğünden yarım saat önce içiyorduk. Sonra istediğimiz yemeği sipariş etmemizi istiyorlardı. Zamanla çok daha az porsiyonlarla doyduğumuzu fark ettik. Açlık hissetmiyorduk. Ayrıca enerjimizde yerindeydi.Önceden yapmaya üşendiğim bir çok işi artık hızlıca yapıyor ve mutlu oluyordum. Teste katılan 6 kadın ve 6 erkek denek olarak hepimiz kilo verdik ve güçlendik. 1 aylık deneme boyunca ben tam 8 kilo verdim , test sürecinden sonrada bu ürünü kullanmaya devam ettim ve şimdiki gördüğünüz halime geldim.

Seda’nın Türkiye’de Ünlü Bir Sunucu Olduğunu Bilmiyordum

Arkadaşlık kurduğum kadın deneklerden birinin Seda Akgül olduğunu tesadüfen bir Türk gazetesi okurken resimlerden fark ettim. Seda’nın Türkiye’de ünlü bir sunucu olduğunu bilmiyordum. Benim gibi sıradan bir kadın sanıyordum. Her nasılsa diyetisyenim tarafından geliştirilen zayıflama ürününün klinik test çalışmasına Seda Hanım’da davet edilmişti.”

Duyduklarıma inanamıyordum ama Seda Akgül ile klinik de çekilmiş resimlerini de görünce ikna oldum. Seda Akgül her yerde az yiyerek ve 2 öğün yiyerek zayıfladığını söylüyordu. Açlığa nasıl dayandığını da iradesi güçlü bir kadın olmasına bağlıyordu. Gerçeği ortaya çıkardığım için bir muhabir olarak kendimle gurur duyuyorum. Seda Akgül açlığa Amerika’da geliştirilen doğal ürün sayesinde katlanabilmişti ve böylece kısa zamanda tam 25 kilo zayıflamıştı.

Obezite sorunu ile savaşta, Amerika’da çok başarılı sonuçlar elde edilmesine büyük katkı sağladığını öğrendiğim bu ürünü araştırmaya koyuldum. Ürünün tüm test çalışmalarının tamamlandığı ve Amerika Sağlık Komisyonu FDA tarafından “Doğal Zayıflama Ürünü” olarak onay aldığını öğrendim. Avrupa’da da CE belgeli olarak satışına başlandığını ve Avrupa Birliği Sağlık Komisyonu tarafından en çok tavsiye edilen zayıflama ürünü olduğunu öğrendim.

Araştırmalarım sonucunda kilo vermeyi başaran insanların yüzündeki tebessüm ve gurur ifadelerini gördükçe bu ürünün gerçekten insanlık için faydalı bir çalışma olduğuna şiddetle kanaat getirdim. Özellikle de Seda Akgül’ün o kilolu kadından zarif bir kuğuya dönüşmesini sağlaması gerçekten takdir edilmesi gereken bir durum. Bu doğal zayıflama ürününü kilo vermek isteyen herkese tavsiye ediyorum. Bu fiziksel olarak daha iyi bir görünüm kazanmanıza neden olacağı gibi manevi olarak da çok daha mutlu ve ilİşkilerinde pozitif bir insana dönüşmenizi sağlayacak.

Bu nedenle haberimi sonlandırırken ürünün Türkiye distribütörünün linkini sizlerle paylaşıyorum. Zayıflamak isteyen herkese gönül rahatlığı ile kullanmasını tavsiye ediyorum.

Tombul bir kadınken sadece bir kaç ayda adeta bir manken gibi karşımıza çıkan Seda Akgül’ün nasıl hızlıca 25 kilo verdiğini araştırmacı muhabirimiz Dila Dülger ortaya çıkardı!

http://www.cosmopolitan-tr.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.