![sosyal](https://hocalihaber.com/wp-content/uploads/2016/06/sosyal.jpg)
Adana’nın Seyhan Belediyesi’nin sıcak havalara dikkat çekmek için sosyal paylaşım sitesinden yayınladığı esprili paylaşım büyük ilgi topladı.
![Seyhan Belediyesinden güldüren paylaşım](http://image.cdn.iha.com.tr/Contents/images/2016/25/1691438.jpg)
Sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından açıklama yayınlayan Seyhan Belediyesi, “Adanamızın meşhur kavurucu sıcakları geldi. Yaniyürükkkkkkk. Vatandaşlarımıza gerekmedikçe saat 11.00-16.00 arasında dışarı çıkmamalarını, kanala girip çimmemelerini ve güneşe ateş etmemelerini önemle rica ederiz” notu ile fotoğraf paylaştı. Paylaşım vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.
Bazı vatandaşlar fotoğrafa şu yorumlarda bulundu:
“İşte aradığım samimiyet, ülkenin belediyesi bile mizahşör”, “Hee valla yaniyrüüük aha dayıya sor”, “Sıcaktan yerimizde patanaj yapiyrük ayikünnü iste Adana’nın incisi Seyhan Belediyesi. İşte Zeydan işte meydan.”
iha.com.tr