Asıl Türk milletinin ölümüne yanındayız

0
111

Yeniden Refah Partisi İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı | Yeniden Refah Partisi Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Vefa Aktuz: Biz sizler gibi nankör değiliz.

CHP Yanlısı gazeteci Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Erdoğanla birlikte TEKNOFEST’e katılan Azerbaycan Cumhurbaşkanı eleştirerek “diktatör” diye yazdı ve Azerbaycanlılardan sert tepki aldı.

 

 

Artık karnınızın ağrısı ishale dönüştü. Belli. Arkadaş sizi Amerika ve PKK açık aşikar destekliyor. Biz ne yapacağız. Sizin gibi bu milletin evladına kurşun sıkanları mı destekleyeceğiz. Tabii ki 30 yıllık davamızda bizim yanımızda duran kardeşlerimizi ve Oğuz Beyimiz olan Reis’i destekleyeceğiz. Ayrıca biz azeri değiliz ve senin gibi de devşirme Türk değiliz. Biz asıl Türk oğlu Türk’üz. Hatırlatım isterseniz Azerbaycan Türkleriyiz. Çanakkale’de 3 bin kusur gencecik evlatlarımızı kurban veren Azerbaycan Türkleriyiz. Atatürk’ün istediği borç paraya, “Paşam kardeş kardeşe borç vermez” anlayışıyla mukabelede bulunan Azerbaycan Türkleriyiz. Fakat karşılığında siz devşirmelerden acı Boraltan köprüsü olayını gördük. İki tane helikopter vermemenizi gördük. Fakat biz bunları kalbimize gömdük. Son zamanda yaşanan ve bizim 30 senelik zaferle sonuçlanan davamızın en önemli destekçisi olan Reis’i mi desteklemeyeceğiz? Yuh olsun size. Biz sizler gibi nankör değiliz. Bize yapılan iyiliği sittin sene unutamayız. Çünkü biz damarlarından asil Türk kanı akan vefalı Azerbaycan Türkleriyiz. Her zaman ve her an Kardeşlerimiz Anadolu’da yaşayan asıl Türk milletinin ölümüne yanındayız. Ama senin gibi devşirmelerin yanında değiliz. Kardeşlerimiz bize öl dese ölürüz. Gel dese geliriz. Vur dese tam şakağından vururuz. Kimse bize masal anlatmasın. Biz geçmişi de iyi biliriz. Bu günü de iyi biliriz ve geleceği de iyi biliriz. Bu gün Duymaya kafa tutan bit devlet vadeden Sn cumhurbaşkanımızdan rahatsız olan, sen ve senin gibi güruha, senin lider dediğin, bir avuç İngiliz tefeciye mahkum edeceğini vadelerine alkış tutan, düşünceden, beyinden, ferasetten uzak olanlardan, TOGG aracını, Kızılelma’yı, KAAN’ı, İHA ve SİHA ları anlatmak ne yazık ki beyhudedir. Beyni, zihni ve kalemi satılmış olanların yürüyen merdivene ters binenlere bizim anlatmak bir şeyimiz yok. DOĞRU ZAMANDA DOĞRU ADAM kazanacak inşallah. Bizim Cumhurbaşkanını eleştirecek çapta değilsin….