Janna Friske’nin kocası hırsızlıkla suçlanır

0
3447

Anne olduktan  bir yıl sonra;  40’ında beyin kanserine yakalanan Janna Friske’nin kocası hırsızlıkla suçlanır

Janna Friske, Rusya’yı yakından tanıyanlar için ünlü bir isim. Pop şarkıcısı Friske, sanatıyla zirveye çıkanlardan olmasa da, güzelliğiyle Rusya’da uzun yıllar “erkeklerin en çok beğendiği kadın” seçildi, vitrinde kaldı. Geçen yıl ilk defa anne olan 40 yaşındaki şarkıcı beyin kanserinden vefat etti.

Hasta olduğu belirtilen ve tedavi için ABD’ye giden; Platon adlı oğlu  9 aylık olurken şarkıcının kanser  haberi Rusya kamuoyunda şok etkisi yaratmış ve  Devlet 1. kanalı ORT’den yüksek tirajlı gazete Komsomolskaya Pravda’ya kadar pek çok yayın kuruluşu, şarkıcının sağlık masraflarının karşılanması için yardım kampanyası başlatmışlardı.  Şarkıcı arkadaşları da bir gala konseriyle yardım toplayacak.  ORT’nin kampanyasında 24 saatten az sürede 50 milyon rubleye yakın (1,5 milyon dolar) para toplanmıştı. Çocuğu Platon’la beraber gizli saklı Ülkeni terk iden ünlü şarkıcının kocası Janna Friske’nin tedavisi için toplanış paranı da aldığı bildirilir.

jan2jan4jan6janna1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.